Mobil Web Site Tasarımı

Mobil Web Site Tasarımı

Marlaweb Mobil Web Tasarım

İnternet tek başına kullanılan bir iletişim aracı değildir ve sadece bilgisayardan erişebileceğimiz bir araç olmaktan öteye geçmiştir. İnternete erişebilmek için artık çevirmeli bağlantılar, yüksek faturalar ya da ağır laptoplar kullanmanıza gerek yoktur. Sadece akıllı telefonunuzun olması yeterlidir. Akıllı telefonlar için yapılan özel uygulamalar ve optimizasyonlar sayesinde, cep telefonundan alışveriş yapabilirsiniz, yemek sipariş edebilirsiniz ya da faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Bu kolaylıklar sayesinde vakit kaybetmeden ve zor duruma düşmeden birçok bilgi de edinebilirsiniz. Ancak bazı internet sitelerine girdiğinizde, verimli olarak kaynaklara ulaşamazsınız. İşte tam da bu noktaya değinmek isteyen firmamız, internet sitenizin tüm akıllı cihazlardan girilip etkin bir şekilde kullanılmasına imkan sağlayacak şekilde tasarlanmasını mümkün kılacaktır.

Yeni nesil internet kullanımı için tercih edilebilecek olan tüm detayları gözden geçirip hataya yer vermeden hazırlık yapan firmamız, kaliteden ödün vermeden ve bütçenizi abartılı bir şekilde zorlamadan tüm detayları en iyi şekilde ayarlayacaktır. Mobil web site tasarımınızın her türlü akıllı telefondan kullanılabilmesi için gerekli olan çalışmalar yapılarak, sitenizin yayına girdiği andan itibaren her türlü internete erişim yapılan alanlarda en iyi şekilde kullanılması sağlanacaktır. Uzun vadede web sitenizi düşünen ve vur kaç zihniyeti ile asla çalışmayan deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimize güvenerek, internete dair olan her türlü mecrada en iyi şekilde markanızı temsil edeceksiniz.

Mobil Site Kurulumlarında Seo Çalışmaları

Ekibimiz bu güne kadar pek çok haber sitesi, alışveriş sitesi ve Türkiye’nin en sık ziyaret edilen sitelerinin mobil uyumlu site kurulumlarını gerçekleştirmiştir. Her türlü telefon modeli ile uyumlu çalışabilen, site ziyaretçilerini acil bilgi erişimine ihtiyaç durumlarında mağdur etmeyen, site üzerinden her türlü alışveriş işlemini kolayca halletmeyi sağlayan mobil uyumlu web sitesi kurulumu hizmetimiz tüm siteler için geçerlidir. İnternet bankacılığı gibi günümüzün popüler uygulamaları için en çok gerekli olan mobil web sitesi kurulumu tek bir site üzerinden gerçekleştirilebildiği gibi, farklı bir mobil site kurulumu yapabilmekte mümkündür. Ancak seo faaliyetlerinin başarılı bir şekilde yürütülebilmesi için tek site üzerinden devam etmek tavsiye edilmektedir.