Facebook – Google Reklam Yönetimi

Facebook Reklam, Google Reklam

Her Bütçeye Uygun Reklam!

Neyin reklamını yaptığınızdan çok bu reklam için doğru yöntemleri belirlemek ve hedef kitleye ulaşıp olumlu sonuçlar almak internet reklamcılığının temelini oluşturmaktadır.

İster bir hizmet sunun ister ürünler satın isterseniz de sadece markanızın değerini artırmayı hedefleyin, eğer bunu internet üzerinden yapacaksanız analizlerin çok iyi yapılmış olması gerekiyor. Sektördeki rakiplerinizin durumu, ürününüz veya hizmetinizin hedef kitlesi ve sosyal medya ile olan bağlar doğru analiz edilip doğru yöntemlerle hareket edilmeli. Web sitenizin de bu hedefe göre dizayn edilmesi elbette önemli.

İnsanları susatamazsanız onlara su satamazsınız. Hele ki bunu çeşmenin başında hiç yapamazsınız. İnternet Reklamcılığı hizmetimizde hizmetinizin veya ürününüzün farklı arama motorlarındaki reklam pozisyonları, sosyal ağlardaki reklam sistemleri ve müşteri kitlesinin yoğun olduğu platformlardaki geri bildirimlerine göre detaylı bir şekilde analizini yapıyor size raporluyor ve izlemeniz gereken en makul yolu veya yolları sizinle paylaşarak uyguluyoruz.

Google Reklamları

Google, Dünya’da en çok tercih edilen ve Türkiye’nin en çok kullanılan arama motorudur. Google üzerinde hizmetinizi arayan herkese reklamlarınızı gösteriyoruz, ürün ve hizmetlerinizi son derece alakalı kitlelere ulaştırıyoruz.

Facebook Reklamları

Türkiye’nin popüler sosyal medya ağı, Facebook‘da reklamınızın demografik hedef kitlenize yani potansiyel yeni müşterilerinize gösterilmesidir. Facebook reklam paketini satın almanızı takiben Facebook hesap uzmanlarımız siteniz için yüksek bilinirlik ve dönüşüm (sipariş, müşteri, telefon araması vb.) hedefli facebook reklamlarınızı bir iş günü içinde yayına alacaktır.    CAPTCHA kullanabilmeniz için Really Simple CAPTCHA eklentisi yüklü olmalıdır.